• banne1r
 • banner
 • banner3

популарни категории

 • Калај кутија за пакување

  Калај кутија за пакување
 • кутија за пакување

  кутија за пакување
 • Повеќе кутија за пакување

  Повеќе кутија за пакување
 • 201606171128596089
 • 201606171130423196
 • 201606171131124505
 • 201606171132223461
 • 201606171132536118

Зошто Изберете нас

 • Десет години се фокусираше калај кутија производи

  Пакување брат (Хонг Конг) Limited е професионална тенеке понудувач кој има голем број услуги и решенија за пакување и промотивни пазар. Тие покриваат понуда на метални производи за пакување сува храна, како бисквити, чоколадо, кафе, чај, слатки и слично, како и подароци и премија предмети за различни видови на промотивни campaign.In прилог на калај кутија, и ние сме во состојба да прошири нашите линии на производи и услуги во рамките на соработката со нашиот сојуз на хартија може и хартија цевка амбалажа која може да обезбеди уште една опција за пакување на клиентите.

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • e7e1f705
WhatsApp Online Chat !