• banne1r
 • banner
 • banner3

Popular Temat

 • kuti prej kallaji Paketimi

  kuti prej kallaji Paketimi
 • Paketimi Box

  Paketimi Box
 • Më shumë kuti paketimi

  Më shumë kuti paketimi
 • 201606171128596089
 • 201606171130423196
 • 201606171131124505
 • 201606171132223461
 • 201606171132536118

pse na zgjodhet ne

 • Dhjetë vjet fokusuar kallaji kuti të prodhojë

  Brother Paketimi (HK) Limited është një tin profesional furnizuesi mund të e cila ofron shërbime të gjerë dhe zgjidhje për paketimin dhe tregun e promovuese. Këto mbulojnë furnizimin mbi produktet kallaji për paketimin e ushqimit të thatë, të tilla si biskota, çokollata, kafe, çaj, etj karamele, si dhe dhurata dhe sende premium për lloje të ndryshme të kësaj campaign.In promovuese në kuti prej kallaji, ne jemi në gjendje të të zgjeruar linjat e produkteve tona dhe shërbime në bashkëpunim me aleancën tonë në letër mund dhe letër paketimit tub të cilat mund të ofrojnë një tjetër mundësi paketimit për klientët.

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • e7e1f705
WhatsApp Online Chat !